Časopisy pro zahrádkáře dostanou každého

Každý zahrádkář by měl mít ve své knihovně alespoň jeden časopis o tom, jak pečovat o zahradu. Když už ne časopis s podobnou tématikou, pak přinejmenším něco o zahradách celkově. Časopisy pro zahrádkáře dostanou bezesporu každého, kdo se o svůj pozemek stará s láskou. Pojďte s námi nahlédnout do světa zahrádkářských časopisů.

Časopisy pro zahrádkáře

Prvním časopisem je „Zahrádkář“, který se může pyšnit s vysokým počtem čtenářů a vlastní stabilitou, která už je s námi od roku 1969. Jde o časopis vycházející každý měsíc, kde se máte možnost dočíst vše, co potřebujete vědět. Ať už se zahradničením začínáte nebo jste zkušený profesionál, v časopise budete mít možnost dočíst se i nové informace, které vás jistě překvapí.

Druhým časopisem je „Naše krásná zahrada“. Podobně jako u první varianty si i tento časopis našel své příznivce. Mezi ně patří převážně ženy, protože se v časopise probírají zejména záhony a květiny. Na druhou stranu i muži si tady přijdou na své, v občasných sekcích se mimo jiné probírá i celková zahrada, balkón a terasa. Proč si neudělat relaxační odpoledne se zajímavým časopisem?

Známý Blesk přichází na scénu

Blesk zná jistě každý. I ten má svůj časopis, který zní celým názvem „Blesk Hobby“. Najdete zde nejenom informace o zahradě, ale životu v bytě nebo rodinném domě. Spoustu skvělých návodů a tipů, jak si levně vyrobit potřebné věci, které vám mohou pomoct usnadnit nemálo času. Jestliže se zajímáte jak o zahradu, tak i o samotný život, měli byste si tento měsíčník bezpochyby pořídit.

Časopisy pro zahrádkáře jsou tady s námi po celou dobu existence, alespoň co se týče posledních pár desítek let. Na závěr bychom vám rádi představili časopis „Zahrada prima nápadů“. Jde o uznávaný časopis, ve kterém opět naleznete zajímavé tipy, a to v psané i obrázkové formě. Celý návod tak budete mít krásně před sebou a stačí jen postupovat podle něj.