Lidé chtějí tuzemské výrobky a produkty, my máme řešení.

Projekt Velkoobchod s tržnicí v jednom může být efektivní a rychlé řešením, jak vytvořit distribuční a velkoobchodní síť na území ČR v rukách českých podnikatelů a zákazníků. Způsobů, jak taková obchodní místa vybudovat je hned několik.

Mohou se sjednotit prvovýrobci a výrobci a vytvořit družstva a obchodní subjekty, pod kterými mohou Velkoobchod s tržnicí provozovat. Mohou vznikat projekty zajímavé pro investory. Současní prodejci mohou rozšířit své maloobchody o velkoobchod. Podnikatelů, kteří mohou realizovat lokálně Velkoobchod s tržnicí v jednom je více. Může jich být více o různých kapacitách, jedni se mohou specializovat na objem produkce zeleniny, ovoce a druzí na rozmanitost výrobků.

Jste pěstitel, chovatel, máte výrobu potravin, drogistického zboží či vyrábíte produkty každodenní spotřeby? Staňte se členem spolku zde: https://www.4lidi.cz/chci-se-stat-clenem-spolek-4-lidi/

Na takových místech mohou nakupovat jak podnikatelé, maloobchodníci, provozovatelé jídelen, restaurací a hotelů, vzdělávací zařízení, ale také koncoví zákazníci. Nebo z těchto míst může dobře fungovat distribuce potravin do různých odbytišť (vzdělávací zařízení, nemocnice, restaurace apod.), další nadstavbou může být možnost objednat si zboží a nechat si ho dovézt…

Máte kamennou prodejnu, e-shop, velkoobchod či distribuci potravin, drogistického zboží či vyrábíte produkty každodenní spotřeby? Staňte se členem spolku zde: https://www.4lidi.cz/chci-se-stat-clenem-spolek-4-lidi/

Pěstitelé a chovatelé mohou do této sítě dodávat sezónní zboží či zboží, které mají nárazově. Propojením těchto Velkoobchodů s tržnicí v jednom v rukou mnoha různých podnikatelů může vzniknout celostátní síť, kam výrobci a dodavatelé mohou zboží distribuovat.

Navrátit se ke zdravému hospodaření je ve prospěch nejen lidí, ale také přírody. Velkoobchody s tržnicí jsou chybějící článek pro efektivní distribuci zboží českých výrobců a producentů každodenní spotřeby.

Přidejte se do spolku, který má za cíl všechny obchodní subjekty propojovat pro naplnění cílů do necentralizované, obchodní, živé, lidské sítě na www.4lidi.cz, tak aby každý našel v této síti své místo.

Těšíme se na spolupráci

Tým 4 lidi