Párty stan pro zahrady

Pořádáte oslavu na své zahradě a nechcete, aby se sousedé dívali na to, jak se bavíte? Nebo máte zahradu postavenou na špatném místě a celý den by na vás během oslavy svítilo slunce? Ať je důvod jakýkoliv, řešením může být kvalitní párty stan. Ten je na tyto události vytvořen. Nemusíte se nudně jednat o párty. Párty stan je vhodný i na menší sešlost nebo oslavu. Jak jej vybrat?

Vybíráme párty stan

Trh vám bezpochyby nabízí široký výběr párty stanů. Vy si ovšem v první řadě musíte odpověďět na základní otázky. Tou první je počet osob a velikost zahrady. Kolik osob jste na oslavu pozvaly? Jestliže je číslo relativně vysoké, pak je dobré se poohlédnout po větších stanech. Pochopitelně musí být na větší párty stan přizpůsobená také velikost zahrady. Pokud velikost zahrady příliš neřešíte, protože je váš pozemek větších rozměrů, poohlédněte se po párty stanu s rozměry alespoň 6 x 12 metrů. Tím ale výběr párty stanu zdaleka nekončí.

Dále si musíte odpovědět na to, jaká konstrukce je pro váš párty stan vhodná. Klasická konstrukce bude levnější. Musíte ale počítat s tím, že nebude tak stabilní, jako nůžková. Nůžková konstrukce je označována za druhý typ konstrukce. Je sice dražší, za to však kvalitnější, pevnější a stabilnější. Budete-li mít na oslavě i děti, pak se přikloňte k druhé variantě. Párty stany mohou mít uzavíratelné boční strany. Je to vhodné pro oslavy probíhající i ve večerních hodinách kvůli hmyzu. Řešením ovšem mohou být i sítě proti hmyzu.

Barevní provedení záleží na vás

Barevné provedení párty stanu už nehraje žádnou roli. Pokud se oslava koná pro vaše děti, zkuste vymyslet zábavné barevné provedení. Rovněž je potřeba počítat s tím, že některé barevná provedení mohou stát více finančních prostředků než klasická bílá. Důležité je zaměřit se na výše uvedené parametry, co se týče párty stanu.