Projekt 4lidi

Budujeme NAŠI SÍŤ, aby sloužila českým zákazníkům, výrobcům a prodejcům.

Projekt 4 lidi a Spolek 4 lidi z.s. pracuje na podpoře českých podnikatelů, aby ve společné spolupráci tvořili necentralizovanou, živou, lidskou, obchodní síť, kde se opět navrátíme k etickým a morálním hodnotám a budeme spolupracovat ve prospěch všech.

Znáte podnikatele, kteří vyrábí, pěstují nebo prodávají potraviny a zboží každodenní potřeby? Informujte je o www.4lidi.cz, ať se připojí do necentralizované sítě a stanou se členy Spolku 4 lidi z.s..

Vytvoříme jim profil na www.4lidi.cz, představíme je a zařadíme do databáze, kterou budeme sdílet s dalšími podnikateli pro jejich rozvoj. Budeme společně plánovat, organizovat a koordinovat rozvoj.

Budeme je propojovat v místě, lokálně, krajsky a celostátně, dle jejich individuálních potřeb, aby mohli naplňovat své cíle a mohli případně budovat další obchodní příležitosti.

Zákazníkům přineseme informace o výrobcích, podnikatelích a prodejnách, které se stanou součástí Naší sítě, a o vzniku nových. Aby vše bez problémů fungovalo, je třeba, aby i zákazníci začali podporovat tyto podnikatele, začali doporučovat, navazovat kvalitní obchodní a mezilidské vztahy, aby byly eliminovány nekalé obchodní praktiky, podvodné praktiky a manipulace s cenami s cílem obohatit se na úkor zákazníka.

Naše síť by měla být především v rukou českých lidí, zákazníků, výrobců, prodejců, obcí a měst.

A to není vše, propojujeme a budeme propojovat lidi, aby sami mohli rozvíjet svůj potenciál v místě bydliště a v rámci tématu, o který se zajímají. Plánujeme besedy, konference a setkávání s lidmi z oboru, kteří znají řešení. Budeme představovat projekty Obecní prodejna/prodejna v obci, Velkoobchod s tržnicí v jednom a Naši síť, aby se lidé mohli spojit v konkrétních myšlenkách a v rámci nich se spojovat, nebo budovat nové. Aby se opět navrátilo mezi lidi sdílení, prodej přebytků, prodeje ze dvora, férové jednání.

Jak můžete tuto myšlenku či činnost podpořit? Sdílením informací o 4 lidi, finančním darem, členstvím ve spolku (stáváte se součástí Naší sítě) či jinou podporou…

Předem děkujeme a těšíme se na spolupráci

Tým 4 lidi