Sousedovazahrada.cz na MashUp v Ostravě

Koncem března jsme měli možnost prezentovat náš projekt sousedovazahrada.cz na skvělé akci Impact Hub MashUp v Ostravě. A co to vlastně Impact Hub MashUp je a jak probíhá?

Jedná se o akci, během které se představí desítka skvělých projektů. Každý má možnost prezentovat svůj projekt v 10 slidech a 200 sekundách. Akce je pro lidi napříč obory, kteří mají skvělé nápady a inovativní myšlenky. Ale vyhrát může jen jeden!

Akce je přístupná pro veřejnost od 19:00, hosté přicházejí už od 17:30, aby si mohli nanečisto připravit prezentaci, případně si na baru dát něco na kuráž 😃 Během přípravy, se hosté seznámí s moderátorem akce a pořadím, kdo kdy bude vystupovat.

Lehce po sedmé hodině začínájí prezentace, diváci si mohou nainstalovat mobilní aplikaci, díky které prezentace hodnotí . Po šesti prezentacích následuje přestávka na občerstvení formou raw švédského stolu.

Sousedovazahrada.cz skončila na čtvrtém místě. Na prvním místě se umístila Soukromá školka a vyhrála měsíční pronájem kanceláře v Impact Hub MashUp zdarma. Po prezentacích následuje volný program a diváci mohou diskutovat o prezentovaných projektech.