sRecepty – tisíce skvělých receptů vždy po ruce

Každý občas potřebuje v kuchyni s něčím poradit a v dnešní době je přece nejrychlejší a nejjednodušší se podívat na internet. Ruku na srdce, zavoláte snad raději své matce nebo tchyni? Pokud ano, klobouk dolů, pokud ne, pak je tu právě pro vás webová stránka sRecepty.cz, ke které je navíc ke stažení i výborná mobilní aplikace! Navíc si zde můžete ukládat vlastní recepty, tvořit kuchařky, inspirovat se články z kulinářského prostředí a najít vše, co v kuchyni či jídelně potřebujete.

sRecepty.cz nejobsáhlejší kuchařka ve vaší kapse

Na webu můžete recepty vyhledávat hned několika způsoby a tato možnost se vám navíc nabídne hned na úvodní stránce!

Nejenže klasicky můžete zadat hledané jídlo, ale pokud třeba vůbec nevíte, co budete vařit, nabízí se možnost vybírat z receptů dle příležitosti, kuchyně, diety, ročního období, finanční náročnosti nebo dle ingradiencí. Takže máte-li chuť například na indickou, italskou, japonskou, bezlepkovou, vegetariánskou, letní, zimní kuchyni nebo se chcete prostě dobře najíst za pár korun a potřebujete inspiraci, jste tady správně!

Mějte sRecepty.cz vždy po ruce

Již zmíněná aplikace pro všechny chytré telefony je výborným parťákem pro všechny, kteří chtějí mít recepty vždy po ruce. Nejlepší je, že je zdarma ke stažení a neobsahuje reklamy. Je nabitá stovkami skvělých receptů, tipů, nápadů a inspirace z oblasti gastronomie. Uvidíte, že si ji oblíbíte a až ji vyzkoušíte, už nebudete chtít používat jinou!

Až se vás kamarád/ka zeptá

Uložte si své oblíbené recepty i s obrázkem na sRecepty.cz. Až se vás příště kamarádi zeptají, jak se vaří váš skvělý králík na hořčici nebo peče domací chleba, stačí jim poslat odkaz 😊!

Podporují lokální suroviny, šťastné slepičky a kvalitní i šetrnou zemědělskou a potravinářskou výrobu

Velká většina receptů je soustředěna na využívání lokálních a dobře dostupných surovin. Důraz je kladen hlavně na čerstvost! Fandíme všem, kdo gastronomii povýšili a hledají cestu jak čerpat dary přírody a nevyčerpat přitom zemi. Takže všechny poklady, co naleznete na své nebo sousedově zahrádce vám pomůžeme zpracovat a proměnit v gastronomické nebe.