O nás - SousedovaZahrada.cz

Tržiště s ovocem a zeleninou

Vítejte na webovém tržišti s ovocem, zeleninou a dalšími domácími produkty. Dnes už jistě každý ví, že nejlepší jídlo je z lokálních a čerstvých surovin. Na našem webu můžete sehnat zeleninu, ovoce a další domácí produkty přímo od pěstitelů a chovatelů.

Funguje to velice jednoduše, pěstitel (prodejce) po registraci vytvoří zde na webu inzerát, u kterého je uvedena i adresa odběru zboží. Zákazníci si mohou všechny inzeráty prohlédnout v „Aktuální nabídce“, mohou je filtrovat podle krajů, typu zboží, seřadit podle oblíbenosti atd…. Můžete také v hlavní liště kliknout na ikonu „Lupy“ a vyhledat zboží podle názvu např. „med“ nebo „med Praha“ a zobrazí se vám všechny inzeráty nabízející med v Praze.

Zákazník u vybraného inzerátu klikne na tlačítko „Poptat zboží“ vyplní svoji e-mailovou adresu a text, který odešle prodejci. Prodejce tak obdrží zákazníkův požadavek a kontakt na něj. Může tak se zákazníkem komunikovat na přímo, domluvit se na způsobu předání a zaplacení zboží.

Díky tomu, že zboží od prodejců nevykupujeme a neskladujeme, můžete od prodejců koupit prakticky zeleninu přímo ze záhonu, ovoce přímo ze stromu nebo čerstvá vejce přímo z kurníku. A věřte, že chuť těchto maximálně čerstvých produktů je skvělá. Je úplně jiná než u produktů, které k nám cestují z druhého konce Evropy, skladují se ve skladech, jsou silně chemicky ošetřeny atd..

Jsme rádi, že jste navštívili náš web a třeba zde zjistíte, že soused z vedlejší ulice, kterého znáte jen od vidění, má na zahradě skvělá jablka, jeho včely umí vyrobit ten nejsladší med a jeho slepice snášejí ta nejlepší vajíčka.

Rádi Vás zde opět uvidíme.

Na našem webu můžete mít Vaši reklamu, v případě zájmu nás kontaktujte na info@sousedovazahrada.cz

Nebo nás můžete sledovat na :

https://www.facebook.com/sousedovazahrada/
https://www.instagram.com/sousedovazahrada.cz/

Weby kde můžete najít články o tomto tržišti:

4 Lidi
ekolist.cz
Top recepty
Apetit online
Pozitivní zprávy